sobota, 17 sierpnia 2013

EUROPA UNIVERSALIS IV #1 - Tutorial podstawowy

UWAGA - Szukam osoby, która grała dużo we wcześniejsze odsłony serii EU, posiada wiedzę na temat tajników gry oraz posiada w miarę dobry mikrofon. Dlaczego? Otóż ja prawie niczego o grze nie wiem, więc będę zadawał pytania i zwracał uwagę na to co każdy rozpoczynający zabawę z produktem Paradox Interactive. Dzięki temu osoba którą zaproszę do wspólnej zabawy będzie mogła wytłumaczyć wszystkie mechaniki zabawy i wprowadzić mnie i osoby początkujące w świat EU IV.
Chętnych proszę o odezwanie się do mnie w prywatnej wiadomości na YT.

Przed Wami perła wśród gier strategicznych, piekielnie rozbudowana, pięknie wyglądająca Europa Universalis IV, która samym soundtrackiem powoduje palpitacje serca wszystkich fanów gatunku. Seria z tej gry będzie specyficzna, gdyż na Waszych oczach postaram się opanować zasady i nauczyć się grać w EU IV, gdyż nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z serią. Życzę miłego oglądania i mam nadzieje, że coś wyciągniecie dla siebie z tych filmów.
Europa Universalis IV jest czwartą odsłoną niezwykle popularnego cyklu gier strategicznych, rozwijanego przez firmę Paradox Interactive. Gracze mają okazję pokierować rozwojem jednej z ponad 250 nacji na przestrzeni 300 lat. Tytuł oferuje rozbudowane mechanizmy związane m.in. z zarządzaniem polityką wewnętrzną, dyplomacją, gospodarką i wojskowością, a jednocześnie bazuje na bogatym zbiorze informacji o historycznych postaciach, wydarzeniach i miejscach.

Śledź mnie, polub i dołącz:
Na żywo - http://pl.twitch.tv/daanieeluus
FunPage - https://www.facebook.com/pages/DaaNieeLuuS/330375420332621
DjS Steam - http://steamcommunity.com/groups/DZEMjestSEXI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz